Decortivo

Ürün Tanımı: Saf Akrilik esaslı beyaz tanecik dokulu dekoratif boya.

Özellikleri:  Tanecikli yapısı ile duvarlarınıza eşsiz bir zenginlik katan Decortivo, su bazlı yapısı sayesinde insan sağlığı ve çevreye zarar vermez. 

Uygulama Alanları: Zemin hazırlığı yapılmış tüm eski boyalı yüzeyler, beton, alçı, kara sıva, betopan, gibi iç yüzeylere uygulanabilir. 

Teknik Veriler:

Tüketim: 4-5 (m²/ lt), 200-250 (g/m2)

Yoğunluk: 0,99  ± 0,02 (g / ml)

İnceltme Oranı: Kullanıma hazır.

Kuruma Süresi: Tam kuruma 5-6 saat 

Uygulama: Uygulama yapılacak yüzey her türlü toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Kabarmış ve eski boyalı yüzeylerin tamamına hafif zımpara yapıldıktan sonra temiz, kuru ve sağlam bir yüzey elde edilmelidir. İhtiyaç halinde yüzeydeki bozukluklar ve çatlaklar Silkcoat Dahili Akrilik Macun ile tamir edilmelidir. Son kat Decortivo rengine uygun aynı renkten Class Plastik astar olarak uygulanır. Decortivo fırça yardımı ile yüzeye çapraz halde uygulandıktan sonra kurumaya yakın plastik mala ile düzgün hale getirilir. Decortivo tek kat halinde uygulanır. Boya kullanılmadan önce tamamen homojen hale gelinceye kadar karıştırılmalıdır. Uygulama ve ürün kuruma süresi boyunca ortam ve yüzey sıcaklığı +5ºC ile +35ºC arasında olmalıdır. Çok parlak ve camsı yüzeylerde uygulama yapılacaksa, daha iyi tutunmayı sağlamak amacıyla yüzey önce zımparalanarak, sağlam bir yüzey oluşturulmalıdır. 

Uyarılar:

S2: Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.

S24/25: Göz ve deri ile temasından sakınınız.

S46: Yutulduğunda derhal doktora danışınız; kabı veya etiketi gösteriniz.

Ürünü ağzı sıkıca kapatılmış kapta saklayınız.

Kanalizasyona dökmeyiniz. 

Depolama: Serin, temiz ve kuru bir ortamda, direkt güneş ışığına maruz kalmadan, ürün kabının ağzı açılmadan asgari 1 yıl depolanabilir.

Ambalaj: 10 kg, 3kg, 1 kg plastik kova.

Other Languages