Marble Stone Efekt

Mermer görünümü için dekorasyon spreyi farklı renklerde mevcuttur. İç ve dış alandaki uygulamalar için uygundur. Ahşap, metal, cam, seramik, porselen, kağıt, karton, taş, plastik gibi çok çeşitli yeraltı – ayrıca polistiren – üzerinde bireysel efektler için kullanılır. Silkcoat Marble Stone Efekt Spreyi tüm yüzeyi kaplamaz, elde edilen efekt esasen yüzeyin rengine bağlıdır.

Kuruma süresi: 15 dakika sonra.

Kullanım: Yüzey temiz, kuru ve yağdan arındırılmış olmalıdır. Uygulamaalanı dışındaki kısımları örtün. Kullanmadan önce 2-3 dakika çalkalayın. Önce başka bir alanda test etmek için püskürtün. Yaklaşık 30 cm mesafeden püskürtün. Sonuç, kullanıcının yaratıcılığına ve istenen etkiye bağlıdır. Kısa basışlarda püskürtülmesini tavsiye ederiz.

Tehlike: Son derece yanıcı aerosol. Basınçlı kap: Isıtıldığında patlayabilir. Ciddi göz tahrişine neden olur. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, kabı veya etiketi elinizin altında bulundurun. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Isıdan, sıcak yüzeylerden, kıvılcımlardan, açık alevden ve diğer tüm tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Kullanırken SİGARA İÇMEYİN. Açık ateşe veya başka herhangi bir tutuşturucu kaynağa püskürtmeyin. Kullandıktan sonra bile delmeyin veya yakmayın. Aerosolleri solumayın. Güneş radyasyonundan koruyun. 50°C’nin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayın. İçeriği / kabı bölgesel yönetmeliklere uygun olarak atın. Yeterli havalandırma olmazsa patlayıcı karışımlar oluşabilir. Sucul yaşama uzun süre kalıcı, toksik etkilidir.

 

 

Other Languages