Stone

Ürün Tanımı: Akrilik kopolimer bağlayıcı ve granit mermer esaslı sağlam dekoratif dış cephe kaplamasıdır

Özellikleri:  Esnek bir duvar kaplaması olan Stone, atmosfer şartlarına karşı yüksek performans gösterir. Suya, yıkanmaya ve sürtünmeye karşı dirençli olmasının yanında doğal renkleri canlılığını uzun yıllar korur. Su bazlı yapıya sahip olduğundan dolayı rahatsız edici bir kokusu yoktur, teneffüs edilebilir.

Uygulama Alanları:  Binaların iç ve dış cephelerinde, ince sıva, brüt beton, beton plaka, ahşap, alçı plaka ve benzeri yüzeylere kolaylıkla uygulanır.

Teknik Veriler:

Yapısı: Stiren Akrilik Bağlayıcı esaslı ince / kalın taneli

İnceltme Oranı: İnce / Kalın: Kullanıma hazır

Tüketim:    İnce için: 2500-3500 (g/m2)

Kalın için: 4000-6000 (g/m2)

Yoğunluk: İnce için: 1,85 ± 0,2 ( g / ml )

Kalın için: 1,80 ± 0,2 ( g / ml )

Uygulama:  Uygulama yapılacak yüzey her türlü toz, pas, kir, yağ ve eski boya kalıntılarından arındırılmalıdır. Kabaran, gevşeyen ve dökülen boyalar kazınarak, yüzeydeki çatlaklar Silkcoat Harici Macun ile düzeltilip zımparalandıktan sonra Silkcoat Akrilik Astar uygulanarak, temiz, kuru ve sağlam bir yüzey elde edilmelidir. Stone büyük bir kabın içerisine dökülür. Zemin ve hava şartlarına bağlı olarak ortalama 1-1,5 lt su ekleyip karıştırılır. Dikdörtgen çelik mala yardımıyla yüzeye uygulanır. Uygulama ve ürün kuruma süresi boyunca ortam ve yüzey sıcaklığı +5ºC ile +35ºC arasında olmalıdır.

Uyarılar: S2: Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. S24/25: Göz ve deri ile temasından sakınınız. S46: Yutulduğunda derhal doktora danışınız; kabı veya etiketi gösteriniz. Ürünü ağzı sıkıca kapatılmış kapta saklayınız. Kanalizasyona dökmeyiniz.

Depolama:  Serin, temiz ve kuru bir ortamda, direkt güneş ışığına maruz kalmadan, ürün kabının ağzı açılmadan asgari 1 yıl depolanabilir.

Ambalaj: 25 kg plastik kova.

Poz No: 04.469

Other Languages